BU BİR REKLAM

Kurumsal Kimlik

DİJİTALLEŞEN DÜNYA DA SİZİN EN BÜYÜK YARDIMCINIZ OLMAYA ADAYIZ.

Markanızı temsil eden bütün materyalleri akılda kalıcı kılan, özgün imaj tasarım ile markanıza prestij kazandıran stratejik danışmanlık hizmeti
sunuyoruz.

Kurumsal kimlik, firmaların markalaşma sürecinde ki en önemli unsurdur. Bir kurum ya da işletmenin en temel tasarımı olarak ifade edilebilen kurumsal kimlik tasarımları, hedef kitlenizin gözünde ilk intibayı oluşturan tasarımlardır. Bu nedenle çalışmaların profesyonel ve firmanızın imajı ile uyum içerisinde olması son derece önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımlarının firmanızın imajına uygun olması firmanızın markalaşma sürecinde ki en büyük yardımcısıdır. Birbirinden bağımsız ve uyumsuz iletişim çalışmaları ile markalaşabilmek ve tüketicilerin zihninde yer edinebilmek imkansızdır. Bu nedenle profesyonel bir destek alarak firmanızın kurumsal kimlik tasarım tasarımlarını hazırlatabilirsiniz. BBR Ajans olarak kurumsal kimlik tasarımlarının firmalar için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sunuyoruz.

Kurumsal ki̇mli̇k, bi̇r kurumun ruhunu, ki̇mli̇ği̇ni̇ yansıtan görsel öğeleri̇n bütünüdür. Markanın güven algısı oluşturabi̇lmesi̇ i̇çi̇n olmazsa olmazların başında gelen kurumsal ki̇mli̇k kilavuzu; logo tasarımından kartvi̇zi̇t tasarımına, antetli̇ kağıt tasarımından cepli̇ dosya tasarımına, di̇plomat zarf tasarımından ambalaj tasarımına, personelleri̇n kiyafeti̇nden araç gi̇ydi̇rmeye kadar, kurumun tüm görsel öğeleri̇ni̇ i̇çermektedi̇r.

Başarılı bi̇r kurumsal ki̇mli̇k tasarımı i̇çi̇n, kullanılan tüm görsel öğeleri̇n bütünlük algısı yaratması ve markayı en doğru şeki̇lde yansıtması gereki̇r. Bi̇r markanın, rekabet pi̇yasasına güçlü bi̇r şeki̇lde gi̇rmesi̇ veya konumunu güçlendi̇rmesi̇ i̇çi̇n en önemli̇ şeylerden bi̇ri̇ görsel olarak nasil bi̇r algı yarattığıdır. Bu algıyı güçlendi̇rmeni̇n en etki̇li̇ yolu da başarılı bi̇r kurumsal ki̇mli̇k tasarımıdır. Etki̇li̇ bi̇r kurumsal ki̇mli̇k kilavuzu, markanın i̇majına artı değer katarak güveni̇li̇rli̇ği̇ ve akılda kalıcılığı artırır.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER